Шанс стати на ноги: БФ молодіжної ініціативи «Надія» допоміг пораненому захиснику з Вінничини!

Іван Гуцол - солдат 110-ї окремої механізованої бригади, за військовим фахом - стрілець. З першого дня повномасштабного вторгнення чоловік став до лав Збройних сил України.
Воював на херсонському та донецькому напрямках, у найгарячіших точках фронту. В бою отримав тяжке поранення і потребував надскладної операції. Іван був прикутий до ліжка. Шанс знову ходити чоловіку дала одна з приватних клінік Києва, яка погодилася провести складне оперативне втручання. Але вартість операції та гвинтів, які потрібно було вживити в хребет, була непідйомною для військового.
«Хоча наш фонд зосереджений на придбанні обладнання для прифронтових шпиталів та допомозі бойовим підрозділам ЗСУ, коли Іван звернувся до нас з проханням допомогти, ми не змогли відмовити. Ми обʼєднали зусилля з небайдужими людьми, які дуже вболівали за захисника, зібрали необхідну суму і отримали результат - днями Івана прооперували. Наразі він проходить реабілітацію і дуже сподівається, що вже невдовзі зможе ходити. Про це мріє і сам військовий, і його родина, і уся наша команда», –розповіла співзасновник БФ молодіжної ініціативи «Надія» Віта Присяжнюк.


реквізити для підтримки
Інформація про банк
IBAN:
UA173535530000026009300099076 в АТ «Ощадбанк»

Отримувач:
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"

Юридична адреса:
17500, Чернігівська обл., місто Прилуки, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 10

Ідентифікаційний код:
25619098
Використання матеріалів сайту, зображень та текстів, а також автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу
БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ «НАДІЯ» заборонено.
Наші Контакти
вул. 1-ї Гвардійської Армії, 39а, Чернігів, Чернігівська область, 14000
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"
Ми чуємо та поділяємо чужий біль, цінуємо кожне людське життя.