Шпиталь на передовій отримав наркозно-дихальний апарат від БФ молодіжної ініціативи «Надія» та партнерів

Благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надія» спільно з Благодійним фондом HopeUA, фондом Дениса Парамонова та партнерами здійснили чергову гуманітарну місію у прифронтові лікарні Донеччини. В один з медзакладів на передовій благодійники придбали та доставили нове сучасне обладнання - наркозно-дихальний апарат з компресором та апарат УЗД.
«Під час останнього візиту в один з прифронтових шпиталів Донеччини ми з партнерами доставили новий сучасний наркозно-дихальний апарат Mindray, який потрібен для проведення якісної низькопотокової седації та наркозу під час оперативних втручань», - розповів амбасадор Благодійного фонду молодіжної ініціативи «Надія», відомий композитор Євген Хмара.
Також команда «Надії» передала на передову новий апарат УЗД, який є незамінним для діагностики в умовах великого потоку поранених, більшість з яких мають тяжкі травми.
«Це не перше обладнання, яке ми придбали для шпиталів Донбасу. МРТ апарат, два апарати КТ, десятки УЗД та рентген-апаратів, підігрівачі інфузій, ультразвукові скальпелі, апарат для гемодіалізу, сотні медичних моніторів - усе це обладнання працює в різних медзакладах вздовж лінії фронту і допомагає медикам лікувати наших захисників. І коли лікарі пишуть, що надане обладнання врятувало життя військового, допомогло зберегти йому кінцівки чи було використане у надскладній операції, розумієш наскільки це важливо», – зазначив перший заступник голови Комітету ВРУ з питань здоровʼя нації Валерій Дубіль.
Також фонд «Надія» з партнерами доставили великий медичний вантаж, засоби захисту та будівельні матеріали у лікарні Покровська, Торецька та Краматорська.
Ця гуманітарна місія відбулася за підтримки партнерів: компанії Медирент, Катіон Інвест, Корпорація «Біосфера», БУДХАУСГРУПП, «Дойч-Фарм», фонду GEM у партнерстві з Howard G. Buffett Foundation, EltechTrust, Revival Foundation, мережі будівельних магазинів «33 квадратні метри».
Відео можна переглянути за посиланням ТУТ.
реквізити для підтримки
Інформація про банк
IBAN:
UA173535530000026009300099076 в АТ «Ощадбанк»

Отримувач:
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"

Юридична адреса:
17500, Чернігівська обл., місто Прилуки, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 10

Ідентифікаційний код:
25619098
Використання матеріалів сайту, зображень та текстів, а також автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу
БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ «НАДІЯ» заборонено.
Наші Контакти
вул. 1-ї Гвардійської Армії, 39а, Чернігів, Чернігівська область, 14000
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"
Ми чуємо та поділяємо чужий біль, цінуємо кожне людське життя.