Наша команда була на зустрічі з людьми, які переїхали з тимчасово окупованої території Луганщини та облаштувалися у Києві

Неймовірно теплий, щирий день, наповнений спілкуванням з нашими людьми – українцями, які переїхали з тимчасово окупованої території Луганщини та облаштувалися у Києві.
Громада Лисичанська – біля 360 людей, серед яких 80 діток, постійно проживають у шелтері, яким опікується чарівна Тетяна Живага. Загалом же в Києві та області проживають більше 2000 ВПО з Лисичанська, і кожна людина отримує необхідну допомогу та консультації.
Також побували у двох гуманітарних штабах для мешканців Луганської області – тут ведуть прийом психологи, сімейні лікарі, юристи, фахівці з питань зайнятості та інші спеціалісти. Людям надається гуманітарна допомога, а головне – постійний супровід і спільна віра у те, що вже скоро вони зможуть повернутися додому.
Раді знайомству з такими чудовими, щирими людьми. Отримали від них запити на допомогу – докладемо усіх зусиль, аби їх задовільнити.
реквізити для підтримки
Інформація про банк
IBAN:
UA173535530000026009300099076 в АТ «Ощадбанк»

Отримувач:
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"

Юридична адреса:
17500, Чернігівська обл., місто Прилуки, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 10

Ідентифікаційний код:
25619098
Використання матеріалів сайту, зображень та текстів, а також автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу
БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ «НАДІЯ» заборонено.
Наші Контакти
вул. 1-ї Гвардійської Армії, 39а, Чернігів, Чернігівська область, 14000
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"
Ми чуємо та поділяємо чужий біль, цінуємо кожне людське життя.