Зусиллями фонду «Надія» та партнерів у прифронтовому шпиталі Донеччини обладнано кабінет гастроколоноскопії та встановлено нову систему для гемодіалізу PRISMAFLEX


Ми обʼєднали спонсорів, благодійників, меценатів і волонтерів, щоб забезпечити шпиталі на передовій медичним обладнанням. Зокрема, повністю обладнали кабінет гастроколоноскопії, включно із надсучасними гастроскопом, колоноскопом, помпою та медичною шафою, колоноскопом, в одній з прифронтових лікарень Донецької області.
Також придбали апарат «штучна нирка», який надзвичайно важливий для лікування пацієнтів, у яких після поранення відмовляють нирки. Віримо, що це висококласне обладнання допоможе врятувати не одне життя наших поранених захисників і захисниць.
Цю гуманітарну місію на Донеччину підтримали партнери фонду «Надія»: фонд HopeUA, ювелірна мережа «Золота країна», ТОВ «БУДХАУСГРУПП», ЦЗФ «Мирноградська», товариство «Краснолиманське», «Харвінд», ТОВ «Компанія Полігрін», ТОВ «Катіон Інвест», Благодійний фонд Дениса Парамонова, компанії Mills, Welfare, «Медирент», «Дойч-Фарм».

реквізити для підтримки
Інформація про банк
IBAN:
UA173535530000026009300099076 в АТ «Ощадбанк»

Отримувач:
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"

Юридична адреса:
17500, Чернігівська обл., місто Прилуки, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 10

Ідентифікаційний код:
25619098
Використання матеріалів сайту, зображень та текстів, а також автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу
БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ «НАДІЯ» заборонено.
Наші Контакти
вул. 1-ї Гвардійської Армії, 39а, Чернігів, Чернігівська область, 14000
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"
Ми чуємо та поділяємо чужий біль, цінуємо кожне людське життя.