Поїздка на передову: доставили обладнання в медзаклади, передали будівельні матеріали для відновлення зруйнованих обстрілами лікарень

Сьогодні – Міжнародний день миру. В цей день ділимося з вами кадрові нашої поїздки на передову. Саме там наші безстрашні воїни борються за мир, а наші героїчні лікарі ведуть свою боротьбу – за кожне життя.
Відео можна переглянути за посиланням ТУТ.
Доставили обладнання в медзаклади на передовій, передали великий вантаж будівельних матеріалів для відновлення зруйнованих обстрілами лікарень, провідали наших поранених. Також на власні очі побачили, як в одній із наближених до фронту лікарень встановлюється апарат КТ, який фонд доставив туди тиждень тому.
Користуючись нагодою, зустрілися з нашими героїчними танкістами і артилеристами, і передали їм мавіки та старлінки, які дуже допоможуть їм на фронті.
Дякуємо нашим партнерам: Благодійний фонд HOPE.UA, ТОВ «БУДХАУСГРУПП», Епіцентру, Центральній збагачувальній фабриці «Мирноградська», товариству «Краснолиманське», «Харвінд», Медирент, Благодійний фонд Дениса Парамонова, компаніям Mills та Welfare, Сергію Тінюкову.
Також окрема вдячність молодіжному крилу «Надії», які оперативно організували збір та придбали мавіки для Сіверської бригади: Максиму Стригуну, Івану Дубілю, Іллі Дубілю, Аріні Пашеньці, Олександру Самардаку, Анастасії Романовій та Віті Присяжнюк.
Разом – до перемоги! Слава Україні!
реквізити для підтримки
Інформація про банк
IBAN:
UA173535530000026009300099076 в АТ «Ощадбанк»

Отримувач:
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"

Юридична адреса:
17500, Чернігівська обл., місто Прилуки, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 10

Ідентифікаційний код:
25619098
Використання матеріалів сайту, зображень та текстів, а також автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу
БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ «НАДІЯ» заборонено.
Наші Контакти
вул. 1-ї Гвардійської Армії, 39а, Чернігів, Чернігівська область, 14000
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"
Ми чуємо та поділяємо чужий біль, цінуємо кожне людське життя.