Благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надія» отримав медичний вантаж від американського фонду Eltech Trust

До України надійшов черговий гуманітарний вантаж – допомога від благодійної організації зі США Eltech Trust. Медичні розхідні матеріали, урологічні, ортопедичні, хірургічні набори, засоби реабілітації та багато іншого цінного приладдя вже розвантажено на складі в Києві.

Уже найближчими тижнями команда Благодійного фонду молодіжної ініціативи сформує та доставить вантажі у медичні заклади та військові шпиталі Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Херсонської, Миколаївської, Чернігівської, Київської та інших областей.

«Це не перший гуманітарний вантаж від Eltech Trust. З гордістю можемо сказати, що цей фонд є нашим постійним партнером і регулярно надсилає до України медичні вантажі. І далі вже команда «Надії» працює над тим, аби медичне приладдя було якнайшвидше доставлено туди, де його найбільше потребують. Переважно це польові шпиталі, лікарні прифронтових регіонів, медзаклади в містах, які страждають від ворожих обстрілів, реабілітаційні центри та медичні інститути, де лікуються поранені захисники України. Ми дякуємо команді Eltech Trust, усім нашим донорам зі США, американським громадянам та усім людям, які допомагають Україні та не залишаються байдужими до біди, яка нас спіткала. Тільки разом, обʼєднуючи зусилля як тут, в Україні, так і за кордоном, ми зможемо захистити наших людей, допомогти нашим лікарям втримати медичний фронт, вистояти і перемогти!» – зазначив український композитор, амбасадор Благодійного фонду молодіжної ініціативи «Надія» Євген Хмара.

Благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надія» має більш ніж 20-річну історію. В мирний час його робота була зосереджена на допомозі важкохворим дітям, малозабезпеченим громадянам, учасникам бойових дій, в час пандемії covid-19 - на підтримці української медицини. З початку повномасштабного вторгнення фонд розширив поле своєї діяльності і основні зусилля спрямував на підтримку медичних закладів, в яких рятують поранених захисників України та мирних громадян, які отримують тяжкі травми внаслідок ракетних обстрілів.
Військові госпіталі, госпіталі прикордонників, МВС, медичні заклади у містах, де проводилися активні бойові дії, та інші лікарні отримали від фонду хірургічні набори, необхідний медичний інвентар та дороговартісне діагностичне обладнання.

Командою фонду налагоджена співпраця з провідними організаціями США та України, і спільними зусиллями доставлено в Україну медикаменти та обладнання найвищого рівня на сотні мільйонів гривень.

реквізити для підтримки
Інформація про банк
IBAN:
UA173535530000026009300099076 в АТ «Ощадбанк»

Отримувач:
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"

Юридична адреса:
17500, Чернігівська обл., місто Прилуки, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 10

Ідентифікаційний код:
25619098
Використання матеріалів сайту, зображень та текстів, а також автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу
БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ «НАДІЯ» заборонено.
Наші Контакти
вул. 1-ї Гвардійської Армії, 39а, Чернігів, Чернігівська область, 14000
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"
Ми чуємо та поділяємо чужий біль, цінуємо кожне людське життя.