Передали Донеччині медобладнання, придбане за кошти з аукціону «З Україною в серці»

Благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надія» та HopeUA передали Донеччині медобладнання, придбане за кошти з аукціону «З Україною в серці».
Кошти на медобладнання, зокрема, сучасні гастроскопи, апарати УЗД та підігрівачі інфузійних розчинів, були зібрані в рамках аукціону «З Україною в серці», який пройшов в Лімасолі. На заході, організованому фондом «Надія» спільно з HopeUA, за підтримки Lifeberry event agency, було зібрано понад 100 тисяч євро. Перша партія обладнання вже доставлена на Донеччину.
«Вдячність лікарів безмежна, адже це - сотні врятованих життів. Дякую фондам «Надія» та HopeUA, Артуру Самоткалу, Катерині Липській, компанії Медирент та усім, хто допомагає нашим лікарям тримати медичний фронт. Окремо хочу відзначити нашу молодь - Іллю Дубіля, Аріну Пашеньку, Максима Стригуна, Івана Дубіля, Яну Дубенко, Євгена Дубіля, Анну Казанцеву, Владислава Ландара та Єлизавету Конєву, яка ініціює наші наймасштабніші благодійні проекти. Дякую усім, хто долучається до збору коштів, бере участь в аукціонах, допомагає передавати обладнання в лікарні - це ваш внесок у нашу перемогу!» – заявив амбасадор «Надії», композитор Євген Хмара.
Відео можна переглянути за посиланням ТУТ.
реквізити для підтримки
Інформація про банк
IBAN:
UA173535530000026009300099076 в АТ «Ощадбанк»

Отримувач:
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"

Юридична адреса:
17500, Чернігівська обл., місто Прилуки, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 10

Ідентифікаційний код:
25619098
Використання матеріалів сайту, зображень та текстів, а також автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу
БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ «НАДІЯ» заборонено.
Наші Контакти
вул. 1-ї Гвардійської Армії, 39а, Чернігів, Чернігівська область, 14000
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"
Ми чуємо та поділяємо чужий біль, цінуємо кожне людське життя.