Злата Огнєвіч і Благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надія» оголошують масштабний збір на медичне обладнання

26 травня відбулася прем’єра кліпу на пісню «Янгол» співачки ZLATA OGNEVICH. Участь у підготовці та зйомках кліпу також взяла команда Благодійного фонду молодіжної ініціативи «Надія».

В рамках прем’єри кліпу оголошено, що ZLATA OGNEVICH стала амбасадором Благодійного фонду молодіжної ініціативи «Надія». І вже розпочато перший спільний збір коштів – на придбання апарату МРТ для однієї з прифронтових лікарень на Донеччині, пише УНІАН.

Такий масштабний проект – не перший для Благодійного фонду молодіжної ініціативи «Надія». Фонд впроваджує проект «Телемедицина на передовій», регулярно доставляє у прифронтові регіони УЗД, рентген-апарати, підігрівачі крові та холодильні камери, забезпечує 50 моніторів для 50 лікарень, передає медзакладам авто швидкої допомоги, генератори, станції Starlink та інше обладнання.

Також, за сприяння фонду, вже придбано два апарати КТ для прифронтових лікарень і МРТ-апарат, кошти на який було зібрано під час благодійного аукціону «Незламні серця». Проведення цього аукціону підтримали Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний та начальник ГУР Кирило Буданов, які особисто підписали лоти – поштові марки, прапор та карту України. Загалом лише за останній рік допомогу від фонду «Надія» отримали сотні лікарень по всій країні.

«З фондом «Надія» ми познайомилися відносно нещодавно, проте досить швидко зрозуміли, що ми – на одній хвилі. Мені особливо близький напрямок їхньої роботи з допомоги лікарям та лікарням, які знаходяться впритул до лінії фронту і рятують життя нашим пораненим воїнам, оскільки мій тато є одним із тих медиків, які цілодобово працюють, тримаючи медичний фронт. Він військовий медик і про те, в яких надскладних умовах сьогодні працює він та його колеги з прифронтових лікарень, я знаю не з чуток. Я дуже сподіваюся, що наша спільна ініціатива з Благодійним фондом молодіжної ініціативи «Надія» буде мотивувати все більше і більше людей долучатися до благодійних ініціатив та допомагати медикам рятувати життя. І я закликаю усіх приєднатися до нашого збору на апарат МРТ, щоб разом, об’єднавши наші зусилля, ми змогли врятувати якомога більше життів наших захисників і наших цивільних громадян», – зазначила ZLATA OGNEVICH.

Саме тема волонтерства та важливість підтримки благодійних організацій, які спрямовують всі свої зусилля на наближення перемоги, допомогу медичним закладам та порятунок життів наших воїнів, є окремою сюжетною лінією відеороботи на пісню «Янгол». Також у кліпі показано життя українських жінок, чиї чоловіки боронять Україну на фронті – переживання, стрес, почуття на відстані та очікування звістки від близької людини.


«Ми раді, що Злата стала частиною нашої команди – амбасадором нашого фонду. І віримо, що разом ми зможемо реалізувати наш амбітний проект – придбання ще одного апарату МРТ для однієї з лікарень Донеччини, яка першою приймає та надає допомогу нашим пораненим захисникам. Віримо, що зовсім скоро він буде придбаний та доставлений до лікарні. Цей апарат МРТ стане другим для всієї Донецької області. Перший апарат ми вже придбали і доставили до однієї з лікарень Донеччини і вже незабаром він прийме своїх перших пацієнтів», – наголосив Владислав Ландар, представник Благодійного фонду молодіжної ініціативи "Надія".

Зі свого боку, представник Благодійного фонду молодіжної ініціативи «Надія» Ілля Дубіль підкреслює, що активна участь відомих українців у благодійних та волонтерських проектах допомагає швидше закривати оголошені збори, і, відповідно, швидше надавати допомогу тим, хто її потребує.

Долучитися до збору може кожен українець, перерахувати кошти можна тут – https://nadia-fund.com/last-materials#rec525822472. Кожна гривня – це ваш внесок в порятунок життя!

«Ми збираємо кошти на апарат МРТ, залучаємо меценатів та спонсорів, закликаємо долучатися усіх небайдужих людей і віримо, що ця благодійна місія буде виконана. Наша команда вже готує наступну поїздку на Донбас, і ми впевнені, що знайомство прифронтових медиків зі Златою Огнєвіч надихне їх та додасть сил в дуже важкій та відповідальній роботі, якою вони займаються без вихідних та відпочинку, рятуючи життя військових та цивільних, що постраждали від війни. А головне – ми об’єднаємо наші зусилля, щоб врятувати якомога більше життів. Бо той, хто рятує одне життя, рятує увесь світ»,– резюмував Максим Стригун, представник Благодійного фонду молодіжної ініціативи «Надія».
реквізити для підтримки
Інформація про банк
IBAN:
UA173535530000026009300099076 в АТ «Ощадбанк»

Отримувач:
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"

Юридична адреса:
17500, Чернігівська обл., місто Прилуки, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 10

Ідентифікаційний код:
25619098
Використання матеріалів сайту, зображень та текстів, а також автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу
БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ «НАДІЯ» заборонено.
Наші Контакти
вул. 1-ї Гвардійської Армії, 39а, Чернігів, Чернігівська область, 14000
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"
Ми чуємо та поділяємо чужий біль, цінуємо кожне людське життя.