Лікарні Донеччини гостро потребують апарату МРТ - Благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надія» оголосив збір

Прифронтові лікарні Донецької області, для лікування поранених військових та цивільних, гостро потребують апаратів МРТ. Наразі по всій Донеччині немає жодного такого апарату.
Про це в ефірі телеканалу 1+1 заявила почесна президентка Благодійного фонду молодіжної ініціативи «Надія» Алла Ландар та оголосила, що збір на купівлю необхідного обладнання розпочато.

«Впродовж останніх місяців ми щотижня відвідуємо прифронтові лікарні та шпиталі на Донеччині, передаючи допомогу та постійно спілкуючись із лікарями. На жаль, ситуація дуже і дуже складна. Держава дуже старається, але, з огляду на війну, не може забезпечити всі медичні потреби. Навантаження суттєво зросло і, якщо лікарі, проявляючи неабияку стійкість, тримаються, то обладнання - ні. Більше того, справжнім шоком для нас стало те, що на всю Донецьку область жодна лікарня не має апарату МРТ! А це критично важливо, адже саме магнітно-резонансний томограф дозволяє чітко визначити всі масштаби травми, якої зазнав наш воїн чи мирний житель. За словами лікарів, зараз - це чи найважливіша потреба», - зазначила Алла Ландар.

Почесна президентка Благодійного фонду молодіжної ініціативи «Надія» також зазначила, що збір коштів на купівлю принаймні одного дороговартісного та сучасного апарату МРТ для Донеччини вже розпочато.

Долучитися до збору можна за платіжними реквізитами фонду:

Отримувач: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"
Юридична адреса: 17500, Чернігівська обл., місто Прилуки, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 10
Ідентифікаційний код 25619098
Рахунок в гривні:
UA173535530000026009300099076 в АТ «Ощадбанк»

Або перейти за посиланням:
https://prt.mn/k1s30gMNJq


«Ми розуміємо, що з першого дня повномасштабного вторгнення українці допомагають ЗСУ та донатять на потреби наших захисників. Все частіше чуємо, що люди втомилися. Але втомлюватися не на часі! Наші воїни входять у вирішальну фазу війни і ми зобов’язані триматися не гірше, ніж тримаються вони і робити для перемоги все! Зі свого боку «Надія» розраховує на підтримку наших міжнародних партнерів, але важлива кожна гривня. Тому прошу всіх, хто має таку можливість, долучитися до збору коштів. Це можна зробити на нашому сайті - http://nadia-fund.com/#rec520746200. Наша місія - достукатися до сердець небайдужих людей і разом врятувати тисячі життів наших воїнів - тих, хто щохвилини, ризикуючи собою, захищає нашу країну і нас з вами. Ми повинні зробити все, щоб вони повернулися додому живими. Кожне гривня важлива, і я впевнена, що разом ми зможемо забезпечити Донеччині такий життєво необхідний апарат МРТ. Допомагаємо - значить перемагаємо!» - резюмувала Алла Ландар.
реквізити для підтримки
Інформація про банк
IBAN:
UA173535530000026009300099076 в АТ «Ощадбанк»

Отримувач:
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"

Юридична адреса:
17500, Чернігівська обл., місто Прилуки, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 10

Ідентифікаційний код:
25619098
Використання матеріалів сайту, зображень та текстів, а також автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу
БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ «НАДІЯ» заборонено.
Наші Контакти
вул. 1-ї Гвардійської Армії, 39а, Чернігів, Чернігівська область, 14000
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"
Ми чуємо та поділяємо чужий біль, цінуємо кожне людське життя.