Доставили допомогу до трьох лікарень у Дніпрі

Медичні заклади Дніпра вже майже дев’ять років приймають поранених військових та цивільних, працюють в режимі нон-стоп та щодня рятують десятки життів. А з початком повномасштабного вторгнення ця цифра зросла в рази, як і потреби лікарень у медичному обладнанні та витратних матеріалах.

Тож волонтери Благодійного фонду молодіжної ініціативи «Надія» вирушили до Дніпра, аби передати лікарням гуманітарну допомогу. Ми побували у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. Мечникова, Міській клінічній лікарні 16 та Дніпровській міській клінічній лікарні 6, куди вже неодноразово приїжджали раніше. Разом із гуманітарним вантажем передали медикам Дніпра вдячність від українців за їхню працю!

Ця гуманітарна місія стала можливою завдяки нашим друзям - Благодійному фонду Дениса Парамонова, компанії Медирент та американським партнерам Centra health, I Revival foundation, Us-ukraine foundation!

Допомагати - легко! Приєднуйтеся!

реквізити для підтримки
Інформація про банк
IBAN:
UA173535530000026009300099076 в АТ «Ощадбанк»

Отримувач:
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"

Юридична адреса:
17500, Чернігівська обл., місто Прилуки, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 10

Ідентифікаційний код:
25619098
Використання матеріалів сайту, зображень та текстів, а також автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу
БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ «НАДІЯ» заборонено.
Наші Контакти
вул. 1-ї Гвардійської Армії, 39а, Чернігів, Чернігівська область, 14000
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"
Ми чуємо та поділяємо чужий біль, цінуємо кожне людське життя.