Відвідали Інститут серця та передали необхідну гуманітарну допомогу

Благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надія» спільно з компанією Медирент та Благодійним фондом Дениса Парамонова відвідали медичний заклад, в якому щодня борються за довге та якісне життя своїх пацієнтів – Інститут серця.

Тут щороку проводиться понад 100 тис. діагностичних досліджень серцево-судинної системи, виконується понад 6 тис. операцій на серці.

Завдяки нашим американським партнерам ELTECH TRUST ми передали медичному закладу хірургічне та лабораторне приладдя, одноразові рукавички та халати, діабетичні шприци та голки, а також кардіомонітори.

«Це вже не перша допомога «Надії» для Інституту серця. Ми вдячні за надані витратні матеріали, ліки та обладнання. Це дійсно підтримка, яка рятує життя наших пацієнтів та допомагає нам лікувати хворих», – зазначив Генеральний директор ДУ «Інститут серця», доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України Борис Тодуров.

Продовжуємо підтримувати медичні заклади по всій Україні, спільними зусиллями робимо важливу справу та наближаємо нашу перемогу.
реквізити для підтримки
Інформація про банк
IBAN:
UA173535530000026009300099076 в АТ «Ощадбанк»

Отримувач:
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"

Юридична адреса:
17500, Чернігівська обл., місто Прилуки, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 10

Ідентифікаційний код:
25619098
Використання матеріалів сайту, зображень та текстів, а також автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу
БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ «НАДІЯ» заборонено.
Наші Контакти
вул. 1-ї Гвардійської Армії, 39а, Чернігів, Чернігівська область, 14000
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"
Ми чуємо та поділяємо чужий біль, цінуємо кожне людське життя.