Допомога для Дніпра: продовжуємо разом із партнерами підтримувати медичні заклади по всій Україні

Днями Благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надія» та Благодійний фонд Дениса Парамонова доставили необхідні матеріали та обладнання до трьох лікарень Дніпра.

Медики цілодобово надають допомогу пораненим військовим, жителям регіону та вимушеним переселенцям. Лише в Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені І. І. Мечникова в умовах війни було проліковано 12 тисяч пацієнтів, перелито 7 тонн крові, виконано тисячі складних хірургічних операцій.

Завдяки американським партнерам ми доставили велику кількість лабораторного приладдя, медичних витратних матеріалів (бинти, бандажі, діабетичні шприци, голки тощо), а також ходунки, інвалідні крісла та кардіомонітори, що дозволяють відслідковувати життєво важливі показники пацієнтів.

«Лікарні Дніпра працюють в особливому режимі, окрім лікування цивільного населення, вони надають допомогу, оперують та реабілітують поранених бійців, які захищають нашу Батьківщину. Сподіваємось, що колись зможемо приїхати і почути від лікарів, що вони проводять планові операції жителям регіону і все спокійно. Але сьогодні вони працюють понаднормово, а список потреб для лікування пацієнтів залишається великим. Наше завдання підтримувати їх, адже в їх руках – здоров’я та життя українців», - розповів Валерій Дубіль.

Дякуємо U.S. - Ukraine Foundation», «AURA American Ukrainian Relief Associations», «REVIVAL FOUNDATION WASHINGTON DC» та Cleveland clinic за сприяння в реалізації важливих проектів.
реквізити для підтримки
Інформація про банк
IBAN:
UA173535530000026009300099076 в АТ «Ощадбанк»

Отримувач:
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"

Юридична адреса:
17500, Чернігівська обл., місто Прилуки, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 10

Ідентифікаційний код:
25619098
Використання матеріалів сайту, зображень та текстів, а також автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу
БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ «НАДІЯ» заборонено.
Наші Контакти
вул. 1-ї Гвардійської Армії, 39а, Чернігів, Чернігівська область, 14000
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"
Ми чуємо та поділяємо чужий біль, цінуємо кожне людське життя.