Відвідали харківську спортивну школу «Арена» та передали сучасні котли для опалення

В рамках спільної поїздки разом з Благодійним фондом Віталія Данілова та Благодійним фондом Дениса Парамонова ми відвідали спортивну школу «Арена» та познайомились з юними футболістами.

«Попри складну ситуацію у Харкові, частина дітей продовжує тренуватися та рухатися до своєї мети. Ми вдячні адміністрації школи, тренерам та вихованцям за наполегливість та самовіддачу. Ви робите величезний внесок у наше майбутнє», – зазначив Валерій Дубіль.

Внаслідок ракетних ударів по Харкову було пошкоджено приміщення спортивної школи, що призвело до виходу з ладу системи опалення приміщення. Завдяки нашим партнерам з Іспанії ми доставили котли, що дозволять відновити обігрів приміщень, в яких тренуються діти.

«Це сучасні дороговартісні котли надійного європейського виробника. Вони забезпечують економічно ефективний та екологічно чистий процес опалення, при цьому є дуже зручними у використанні та обслуговуванні. Сподіваємось, наша допомога якомога скоріше дозволить налагодити повноцінну систему опалення та повернутись до звичайного режиму тренувань», – сказав Володимир Северин.

Дякуємо Іспанський Асоціації AMAR UCRAINA за підтримку. Продовжуємо нашу спільну справу разом!

реквізити для підтримки
Інформація про банк
IBAN:
UA173535530000026009300099076 в АТ «Ощадбанк»

Отримувач:
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"

Юридична адреса:
17500, Чернігівська обл., місто Прилуки, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 10

Ідентифікаційний код:
25619098
Використання матеріалів сайту, зображень та текстів, а також автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу
БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ «НАДІЯ» заборонено.
Наші Контакти
вул. 1-ї Гвардійської Армії, 39а, Чернігів, Чернігівська область, 14000
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"
Ми чуємо та поділяємо чужий біль, цінуємо кожне людське життя.