19.11.2022

Авто швидкої допомоги для морських піхотинців

Авто швидкої допомоги для морських піхотинців, апарат штучної вентиляції легень та медикаменти для лікарень Дніпра передали представники благодійного фонду.


«Наш фонд займається в основному допомогою людям та медичним закладам. Однак, нещодавно ми отримали запит від наших земляків морських піхотинців, які нині знаходяться на нульових рубежах. Там дуже потрібні автомобілі. Я радий, що нам вдалося допомогти», — розповів президент БФ «Надія» Сергій Тепляков.


За його словами, для допомоги залучили усіх учасників та партнерів благодійного фонду. Також звернулися за підтримкою до Валерія Дубіля. Він допоміг з медичним обладнання.


«Наш земляк Валерій Дубіль не перший раз долучився до благодійних ініціатив фонду. Цього разу передав 4 монітори нагляду за пацієнтами, які ми передали до лікарні Мечникова. Також окрема подяка народному депутату Антону Яценко та фонду «Сучасне село та місто», який надав апарат ШВЛ. Також вдячність фермеру Івану Якубу», — зазначив Тепляков.

реквізити для підтримки
Інформація про банк
IBAN:
UA173535530000026009300099076 в АТ «Ощадбанк»

Отримувач:
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"

Юридична адреса:
17500, Чернігівська обл., місто Прилуки, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 10

Ідентифікаційний код:
25619098
Використання матеріалів сайту, зображень та текстів, а також автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу
БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ «НАДІЯ» заборонено.
Наші Контакти
вул. 1-ї Гвардійської Армії, 39а, Чернігів, Чернігівська область, 14000
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"
Ми чуємо та поділяємо чужий біль, цінуємо кожне людське життя.