Команда «Надії» стала партнером благодійного заходу «Шлях до відродження»: усім учасникам передали корисні вітамінні комплекси від американських партнерів Revival Foundation та Geri Care

У Києві відбувся Благодійний захід «Шлях до відродження», організований за підтримки INSIDER.UA та БФ «Стратегія Відродження України» Юлії Павлюк.
Партнером заходу, метою якого був збір коштів на реабілітацію дітей українських захисників, які загинули чи перебувають у полоні, став Благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надія».
«Ми з радістю долучилися до такої важливої благодійної ініціативи, аби допомогти дітям, які втратили найцінніше - батьків, які віддали життя за Україну або ж утримуються в ворожому полоні. Підтримка їхнього фізичного та ментального здоровʼя має стати одним з пріоритетів, як для держави, так і для благодійних організацій», – зазначила співзасновник БФ молодіжної ініціативи «Надія» Віта Присяжнюк.
Усім учасникам благодійного вечора «Шлях до відродження» команда фонду «Надія» передала корисні вітамінні комплекси від американських партнерів Revival Foundation та Geri Care.
реквізити для підтримки
Інформація про банк
IBAN:
UA173535530000026009300099076 в АТ «Ощадбанк»

Отримувач:
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"

Юридична адреса:
17500, Чернігівська обл., місто Прилуки, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 10

Ідентифікаційний код:
25619098
Використання матеріалів сайту, зображень та текстів, а також автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу
БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ «НАДІЯ» заборонено.
Наші Контакти
вул. 1-ї Гвардійської Армії, 39а, Чернігів, Чернігівська область, 14000
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"
Ми чуємо та поділяємо чужий біль, цінуємо кожне людське життя.