Придбали для одного з військових мобільних шпиталів на Сході гастроскоп з аксесуарами, який рятуватиме військових від кровотеч шлунка, кишківника

Медичне обладнання на передовій рятує життя!
Придбали для одного з військових мобільних шпиталів на Сході гастроскоп з аксесуарами Fuji (Японія), який рятуватиме військових від кровотеч шлунка, кишківника.
Також у шпиталі прифронтової Донеччини передали два апарата Easy Pulse. Це реанімаційне критичне обладнання для непрямого масажу серця.
Вже наступного дня отримали повідомлення від військового медика Андрія Безручко: «Взяв ваш подарунок, щоб обстежити нашого військовослужбовця, заодно і протестувати гастроскоп. Те, що я отримав, перевершило всі очікування, апарат дуже легкий в роботі, дуже повороткий, додатковий водний канал дуже полегшує виконання цієї процедури, а якість зображення - то окрема тема».
Дякуємо вам, наші герої у білих халатах і військовій формі, за те, що попри небезпеку, продовжуєте рятувати життя наших захисників і захисниць. А ми допомагали, допомагаємо і будемо допомагати!

реквізити для підтримки
Інформація про банк
IBAN:
UA173535530000026009300099076 в АТ «Ощадбанк»

Отримувач:
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"

Юридична адреса:
17500, Чернігівська обл., місто Прилуки, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 10

Ідентифікаційний код:
25619098
Використання матеріалів сайту, зображень та текстів, а також автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу
БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ «НАДІЯ» заборонено.
Наші Контакти
вул. 1-ї Гвардійської Армії, 39а, Чернігів, Чернігівська область, 14000
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"
Ми чуємо та поділяємо чужий біль, цінуємо кожне людське життя.