Благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надія» всього за 10 днів зібрав кошти на перший апарат МРТ на Донеччину

Благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надія» всього за 10 днів зібрав кошти на перший апарат МРТ на Донеччину – це результат довіри людей та підтримки міжнародних партнерів.
В рамках благодійного аукціону «Незламні серця», який 30 квітня організував Благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надія», було зібрано 1 млн 700 тисяч гривень, ще 3 млн 800 тисяч гривень було зібрано на наступний день після аукціону. Цієї суми достатньо для того, аби реалізувати анонсовану мету збору коштів – придбати апарат МРТ для Донецької області. Про це в ефірі телеканалу 1+1, в рамках єдиного національного телемарафону, заявила почесна президентка Благодійного фонду молодіжної ініціативи «Надія» Алла Ландар.
Вона також розповіла, що благодійний аукціон підтримав Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Алла Ландар окремо підкреслила його невтомність та наполегливість у комунікаціях із волонтерськими організаціями з метою пошуку та забезпечення Медичних сил ЗСУ та воїнів на передовій необхідним для порятунку життів обладнанням.
«Віра людей в перемогу України, віра в ЗСУ, безмежна людська любов та повага до Головнокомандувача Валерія Залужного дає такі вражаючі результати. Ми об’єднуємо усіх, чия місія – це допомагати, рятувати життя і повертати додому живими наших захисників і захисниць. Ми дуже вдячні за довіру до нашого фонду «Надія» зі сторони суспільства та наших міжнародних партнерів. Разом нам вдалося втілити мрію медиків Донеччини, а саме - придбати апарат МРТ. Бо ця мрія - це шанс на порятунок тисяч життів наших мужніх військових, це мрія всіх українців, а колосальна робота нашого фонду - це інструмент втілення цієї мрії в реальність», – зазначила Алла Ландар.
Вона також підкреслила, що до цього дня у всій Донецькій області не було жодного такого апарату, що значно ускладнювало роботу медиків з порятунку життів наших захисників та мирних жителів.
«Розуміючи, що апарат МРТ – це тисячі врятованих людей, ми поставили собі амбітну мету придбати його і, завдяки українцям, змогли це зробити всього за 10 днів! Це – неймовірний результат! Уже наступного тижня апарат буде доставлено в одну з лікарень Донеччини й це дасть можливість нашим медикам рятувати ще більше життів українських захисників. Щобільше, зібраних на аукціоні коштів – а це понад 5 мільйонів гривень - вистачить ще й на придбання найсучаснішого гастроскопа, апаратів УЗД та рентгену, іншого важливого обладнання, яке так дуже потрібне у лікарнях на передовій. Це ще тисячі врятованих життів», – розповіла президентка Благодійного фонду молодіжної ініціативи «Надія» Алла Ландар.
Американські партнери, представники міжнародних благодійних фондів також взяли участь в аукціоні і придбали кілька цінних лотів, серед яких – прапор України, підписаний генералом Валерієм Залужним із словами «Ми переможемо!». Цей прапор буде передано до США – як символ незламності українського народу та майбутньої перемоги України.
Також Алла Ландар розповіла про найамбітніші проекти фонду «Надія», які реалізуються спільно з Командуванням Медичних сил Збройних сил України. Наймасштабніший з них – «Телемедицина на передовій», проект по забезпеченню військових медиків на передовій 48 комплектами обладнання для проведення операцій в режимі відеоконференції з провідними хірургами України та світу. Ще один проект, який впроваджується спільно з Медичними силами, – «50 медичних моніторів для 50 прифронтових шпиталів», в рамках якого лікарні прифронтових регіонів забезпечуються медичними моніторами екстракласу.
«Ми дуже дякуємо кожному, хто взяв участь в аукціоні, хто передає нам допомогу, хто долучається до наших проектів та продовжує через наш сайт переказувати кошти на підтримку українських лікарів, які тримають медичний фронт. Кожен із вас купує ту частинку обладнання, яке не лише щодня рятує життя людей, а й дуже допомагає нашим медикам на передовій. Ми продовжуємо працювати, продовжуємо доставляти обладнання та медичні засоби в прифронтові лікарні, продовжуємо, завдяки підтримці людей, рятувати життя та наближувати перемогу», – резюмувала Алла Ландар.
Партнерами благодійної ініціативи виступили американські фонди Revival foundation, Eltech Trust, а також Premier Palace Hotel Kyiv, Klitschko Foundation, Українська асоціація футболу, Торговий дім «Вина світу», Ювелірний дім SOVA, компанія «Медирент», «Дойч-Фарм», Благодійний фонд Дениса Парамонова, компанії LONA PRIST та MariStep, Familia Landar, фонд Hope.UA, юридична компанія Ri Group, група компаній PERIMETER, Міжнародний жіночий рух «За сімейні цінності».
Долучитися до допомоги медичному фронту можна за посиланням - http://nadia-fund.com/#rec520746200. Кожна гривня рятує життя!
реквізити для підтримки
Інформація про банк
IBAN:
UA173535530000026009300099076 в АТ «Ощадбанк»

Отримувач:
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"

Юридична адреса:
17500, Чернігівська обл., місто Прилуки, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 10

Ідентифікаційний код:
25619098
Використання матеріалів сайту, зображень та текстів, а також автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу
БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ «НАДІЯ» заборонено.
Наші Контакти
вул. 1-ї Гвардійської Армії, 39а, Чернігів, Чернігівська область, 14000
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"
Ми чуємо та поділяємо чужий біль, цінуємо кожне людське життя.