Розпочали реалізацію програми телемедицини на передовій


Благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надія» спільно з Командування Медичних сил Збройних Сил України розпочали впровадження надважливого проекту – телемедицини на фронті, завдяки якому медики, що працюють у польових шпиталях, зможуть бути на зв’язку із провідними лікарями країни та світу під час проведення операцій.

23 березня в рамках проекту, ми передали перші 18 терміналів Starlink. Усього планується сформувати 48 комплектів необхідного обладнання, яке буде задіяне на всіх етапах медичної евакуації.

Долучилися до реалізації проекту і представники молодіжної ініціативи фонду – наша молодь, яка допомагає нам. Владислав Ландар, Євген Дубіль, Максим Стригун, Іван Дубіль, Ілля Дубіль та Арина Пашенко - наші надійні помічники, які повністю взяли на себе питання логістики, пошуку та доставки необхідної допомоги в Україну. І 23 березня вони відправили додаткову партію терміналів Starlink, які теж будуть передані на потреби проекту телемедицини на фронті. Також варто відмітити активну участь у зборі допомоги Едуарда Бондаренка, випускника Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

Заступник Командувача Медичних Сил Збрйоних Сил України полковник медичної служби Юрій Подолян подякував за таку важливу для військових медиків допомогу.

«Це напрочуд важлива та корисна ініціатива, і я радий, що шефство над нею взяв саме наш фонд. Це не перший наш благодійний проект, разом з нашими партнерами – Благодійний фонд Дениса Парамонова, фондом Віталія Данілова, компанією Медирент, підприємством Пожмашина, американськими партнерами Eltech trust та Revival foundation ми надаємо системну допомогу медичним закладам по всій Україні. Українські медики тримають свій фронт цілодобово та без вихідних, і ми надалі надаватимемо їм усю необхідну допомогу», – зазначив Борис Тодуров, директор Інституту серця МОЗ України, Амбасадор Благодійного фонду молодіжної ініціативи «Надія».
Допомагаємо медикам, віримо в ЗСУ, разом наближаємо перемогу!
реквізити для підтримки
Інформація про банк
IBAN:
UA173535530000026009300099076 в АТ «Ощадбанк»

Отримувач:
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"

Юридична адреса:
17500, Чернігівська обл., місто Прилуки, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 10

Ідентифікаційний код:
25619098
Використання матеріалів сайту, зображень та текстів, а також автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу
БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ «НАДІЯ» заборонено.
Наші Контакти
вул. 1-ї Гвардійської Армії, 39а, Чернігів, Чернігівська область, 14000
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"
Ми чуємо та поділяємо чужий біль, цінуємо кожне людське життя.