Візит до двох столичних лікарень: передали лабораторне приладдя, медичні витратні матеріали й ходунки та інвалідні крісла

Благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надія», спільно з компанією Медирент та Даніелою Ліщенко доставили необхідні матеріали та обладнання до Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова та Національного інституту нефрології Національної академії медичних наук України.

Завдяки американським партнерам ми передали їм велику кількість лабораторного приладдя, медичних витратних матеріалів (бинти, бандажі, діабетичні шприци, голки тощо), а також ходунки, інвалідні крісла.

«Ми відвідали спеціалізовані лікарні, де виконуються унікальні операції, проводиться реабілітація дорослих і дітей, цивільних і військових. З початком війни навантаження на лікарів, їх відповідальність, а також і потреби суттєво зросли. Ми намагаємось бути поруч, аби підтримати та допомогти з необхідним»,– зазначив перший заступник голови парламентського комітету з питань здоров‘я нації Валерій Дубіль.

Дякуємо ELTECH TRUST за реалізацію цього проекту

реквізити для підтримки
Інформація про банк
IBAN:
UA173535530000026009300099076 в АТ «Ощадбанк»

Отримувач:
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"

Юридична адреса:
17500, Чернігівська обл., місто Прилуки, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 10

Ідентифікаційний код:
25619098
Використання матеріалів сайту, зображень та текстів, а також автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу
БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ «НАДІЯ» заборонено.
Наші Контакти
вул. 1-ї Гвардійської Армії, 39а, Чернігів, Чернігівська область, 14000
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"
Ми чуємо та поділяємо чужий біль, цінуємо кожне людське життя.