Благодійний фонд «Надія» надав допомогу трьом лікарням Херсону

Сьогодні, 17 лютого, за підтримки міжнародних партнерів ELTECH TRUST, U.S. - Ukraine Foundation», «Ukrainian Congress Committee of America (UCCA)» та «REVIVAL FOUNDATION WASHINGTON DC» ми організували чергове постачання необхідних медичних матеріалів та обладнання до трьох лікарень Херсона.

Цього разу ми доставили ортопедичне обладнання, хірургічне та лабораторне приладдя, велику кількість витратних матеріалів – бинти, одноразові халати та пелюшки, діабетичні шприци та голки, ходунки та інвалідні крісла.

«Благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надія» вже втретє з моменту деокупації Херсону відвідує лікарні міста. Разом із партнерами ми намагаємось оперативно реагувати на потреби медичних закладів та організовувати постачання необхідного», - зазначив представник фонду Володимир Северин.

Дякуємо за співпрацю «Благодійному фонду Дениса Парамонова», «Благодійному фонду Віталія Данілова» та Волонтерському центру «Петро і Мазепа».


реквізити для підтримки
Інформація про банк
IBAN:
UA173535530000026009300099076 в АТ «Ощадбанк»

Отримувач:
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"

Юридична адреса:
17500, Чернігівська обл., місто Прилуки, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 10

Ідентифікаційний код:
25619098
Використання матеріалів сайту, зображень та текстів, а також автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу
БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ «НАДІЯ» заборонено.
Наші Контакти
вул. 1-ї Гвардійської Армії, 39а, Чернігів, Чернігівська область, 14000
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ "НАДІЯ"
Ми чуємо та поділяємо чужий біль, цінуємо кожне людське життя.